Єпископ Васильківський Миколай провів зібрання духовенства Південного вікаріатства

21 липня з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія єпископ Васильківський Миколай, вікарій Київської Митрополії, провів зібрання настоятелів храмів Південного київського вікаріатства.

У зібранні взяли участь: секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, голова Синодального відділу з благодійності та соціального служіння УПЦ архідиякон Сергій Косовський та голова Відділу з благодійності та соціального служіння Київської єпархії протоієрей Владислав Діханов.

З духовенством було обговорено низку питань стосовно соціального служіння на парафіях, зокрема організації благодійної допомоги східним регіонам України: вимушені переселенці, які залишили свої домівки, знаходяться у важкому становищі. Мирне населення, яке безвинно постраждало від активних бойових дій, вкрай потребує будь-якої допомоги. Наразі доступ до цих населених пунктів є вільним. Владика у своєму слові закликав всі парафії вікаріатства надати посильну матеріальну допомогу та не припиняти молитов за мир в Україні.

Наприкінці зустрічі єпископ Миколай з духовенством звершив заупокійну літію за новопреставленим Блаженнішим Митрополитом Володимиром на місці його поховання.

Київська Митрополія Української Православної Церкви

Ещё статьи...

Великое освящение воды завтра, 18 января в 10:00. Воду можно набрать до 21:00. Мы подготовили тары по 1 и 5 литров
Ждём вас на Утренюю и Божественную Литургию 31 января в 23:59